Metrické aj palcové závity

Závitové vložky sú určené na opravu poškodených závitov resp. na pancierovanie nových závitov, najmä v hliníkových zliatinách. Oprava a pancierovanie nie sú náročné na čas. Dosiahneme doživotnú trvanlivosť opraveného, resp. pancierovaného závitu. Pre každý rozmer závitu dodávame špeciálny HSS závitník, montážny nástroj a 5-10 ks vložiek, ktoré je možné si aj doobjednať.
Recoil technológia bola pôvodne vyvinutá pre zbrojársky a letecký priemysel na pancierovanie nových závitov, najmä v ľahkých zliatinách. Takto spevnené závity prekonávajú životnosťou samotné súčiastky. Takéto závitové spoje majú tiež vyššiu vibračnú odolnosť. Túto dokážeme ešte výrazne zvýšiť, ak použijeme Locking vložky Recoil (tzv. letecké vložky so zámkom).

Rýchla oprava sviečkových závitov

Pri oprave sviečkového závitu navyše nie je potrebné odvŕtavanie poškodeného závitu. Túto operáciu súčasne s narezaním závitu pre vložku Recoil vykoná špeciálny závitník s výstružníkom. Vďaka tomu sa nezmení poloha osi opraveného závitu, čo je pri zapaľovacích sviečkach mimoriadne dôležité. Celá oprava trvá cca 15-20 min. Oprava klasickým spôsobom, ak by vôbec bola možná, by trvala oveľa dlhšie.

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU
    Dopytované položky    Ponúkame opravu priamo u vás