Spojovací materiál do plechu

Naše spojovacie technológie nachádzajú rozmanité využitie v automobilovom a potravinárskom priemysle. Tento spojovací materiál nájdete aj v zahrievacích a ventilačných zariadeniach, klimatizačných jednotkách, v kancelárskom nábytku, v budovách, v inžinierskych stavbách, v horolezeckých stenách, v bazénoch, v elektrických a elektronických produktoch, v pokladniach a pod.

Kategórie spojovacích materiálov

V našej ponuke nájdete spojovací materiál pre množstvo aplikácií. Ponúkame nitovacie matice, lisovacie prvky, naváracie prvky, klietkové matice, závitové vložky a trhacie nity.

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU


  Dopytované položky  Ťažisko našich exportných aktivít tvorí predaj nitovacích a lisovacích spojovacích materiálov. Našu produktovú škálu vhodne dopĺňajú navarovacie kolíky a skrutky, nity a matice v klietke. Široká sieť dodávateľov nám umožňuje vyhovieť aj špeciálnym požiadavkám zákazníkov.

  Vysoká úroveň nášho zákazníckeho servisu a sortiment štandardnej kvality nám umožnili vypracovať sa v strednej Európe medzi dôležitých dodávateľov špeciálneho spojovacieho materiálu. Našimi zákazníkmi sa stali významné slovenské a zahraničné firmy v oblasti spracovania plechu.

  Postupnosť krokov, ktoré boli potrebné pre získanie certifikátov kvality ISO 9001:2009/ISO 9001:2008 logicky vyústila k vytvoreniu oddelenia kontroly kvality tovaru. Jeho súčasťou je aj tvrdomer Rockwell s profesionálnou obsluhou. Takto dokážeme svojim zákazníkom ponúknuť vysoký štandard služieb.

  Prečo s nami spolupracovať?

  TOP 7 dôvodov, prečo nás naši zákazníci odporúčajú svojim známym:
  1. Rýchla odozva zákazníckeho servisu
  2. Vysoká kvalita a špičkový dizajn ocenený sériou cien
  3. Široký sortiment podporený aj 3D modelmi
  4. Kvalitne zásobený centrálny sklad vo Viedni i v Bratislave
  5. Dodržiavanie dodacích termínov
  6. Dlhoročná spolupráca a ústretoví zamestnanci firmy
  7. Prehľadné webové stránky a katalógy