Uzavreté matice s plochou hlavou

Nitovacie matice slúžia na vytvorenie závitu do tenkých materiálov (najčastejšie plech, plast), hlavne v tých prípadoch, kde nie je materiál dostatočne silný na to, aby bolo možné použiť technológiu závitovania. Medzi ich výhody patrí nízka cena, rýchla aplikácia, vysoká pevnosť spoja, široká možnosť použitia. Vyrábame ich v rôznych prevedeniach a materiáloch (zinkovaná oceľ, nerez, hliník).

K ich aplikácii slúžia špeciálne nitovacie kliešte, a to buď s manuálnym alebo pneumatických pohonom.

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU


  Dopytované položky  Prospekty na stiahnutie:

  Katalóg - nitovacie matice

  Katalóg - upevňovacie prvky do plechu

  Ťažisko našich exportných aktivít tvorí predaj nitovacích a lisovacích prvkov do plechu. Našu produktovú škálu vhodne dopĺňajú navarovacie kolíky a skrutky, nity a matice v klietke. Široká sieť dodávateľov nám umožňuje vyhovieť aj špeciálnym požiadavkám zákazníkov.Naše spojovacie technológie nachádzajú rozmanité využitie v automobilovom a potravinárskom priemysle. Okrem toho ich nájdete aj v zahrievacích a ventilačných zariadeniach, klimatizačných jednotkách, v kancelárskom nábytku, v budovách, v inžinierskych stavbách, v horolezeckých stenách, v bazénoch, v elektrických a elektronických produktoch, v pokladniach a podobne.

  Cenové ponuky robíme pre všetky bežné typy nitovacích prvkov, prípadne aj niektoré špeciálne. Ceny zasielame po vyplnení požiadavky na vypracovanie cenovej ponuky.

  Vysoká úroveň nášho zákazníckeho servisu a sortiment štandardnej kvality nám umožnili vypracovať sa v strednej Európe medzi významných dodávateľov špeciálneho spojovacieho materiálu. Našimi zákazníkmi sa stali významné slovenské a zahraničné firmy v oblasti spracovania plechu.

  Postupnosť krokov, ktoré boli potrebné pre získanie certifikátov kvality ISO 9001:2009/ISO 9001:2008 logicky vyústila k vytvoreniu oddelenia kontroly kvality tovaru. Jeho súčasťou je aj tvrdomer Rockwell s profesionálnou obsluhou. Takto dokážeme svojim zákazníkom ponúknuť vysoký štandard služieb.

  Prečo s nami spolupracovať?

  TOP 7 dôvodov, prečo nás naši zákazníci odporúčajú svojim známym:
  1. Rýchla odozva zákazníckeho servisu
  2. Vysoká kvalita a špičkový dizajn ocenený sériou cien
  3. Široký sortiment podporený aj 3D modelmi
  4. Kvalitne zásobený centrálny sklad vo Viedni i v Bratislave
  5. Dodržiavanie dodacích termínov
  6. Dlhoročná spolupráca a ústretoví zamestnanci firmy
  7. Prehľadné webové stránky a katalógy